Nízka skrinka - nadstavec SF144

Doručenie: 4-6 týždňov

Drevená skrinka s kvalitného borovicového masívu - nadstavec.

Viac detailov

Vyberte si variantu

  • SIVÁ SIVÁ SIVÁ
  • SUROVÉ NELAKOVANÉ SUROVÉ NELAKOVANÉ SUROVÉ...
  • JELŠA JELŠA JELŠA
  • DUB DUB DUB
  • ORECH ORECH ORECH
  • PRÍRODNE LAKOVANÉ PRÍRODNE LAKOVANÉ PRÍROD...

235 €

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Priestranná skrinka vyrobená z prírodného zdravotne nezávadného materiálu. Výrobca použil na zhotovenie skrinky borovicový masív. Skrinka je trojdverová a vo vnútri sa nachádzajú poličky. Využijete ju naozaj v ktorejkoľvek časti vášho interiéru, či už vo vašom dome, chalupe, alebo byte. Skrinku môžete použiť aj ako nadstavec nad masívne skrine. Skriňa sa dodáva v prirodzenom borovicovom odtieni v surovom nelakovanom alebo lakovanom stave. Ak máte záujem o moridlo vo farbe šedá, jelša, orech alebo dub, stačí si pri objednávke vybrať. Skrinka nevyžaduje žiadnu zložitú údržbu. Po dlhodobom používaní alebo opotrebení skrinku môžete prebrúsiť, nalakovať, alebo namoriť. Opäť bude ako nová a vy nemusíte kupovať ďalší kus nábytku. Skrinka je vysoká 50 cm a jej šírka je 120 cm.

Vlastnosti

Hĺbka 60 cm
Materiál masív
Šírka 120 cm
Výška 50 cm
Typ dreva borovica
Vhodná miestnosť spálňa
Typ nábytku skrinka
Úchytky drevené
Štýl nábytku masív
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Nadstavec sa dá vhodne kombinovať s masívnymi skriňami. Je taktiež vyrobený z masívneho dreva, ktoré je zdravotne nezávadné a jednoducho sa udržiava v čistote.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Drevený nábytok sa ošetruje od prachu najlepšie vysávaním, pomocou metličkového nadstavca, prípadne mäkkou kefkou. Iné znečistenie sa najlepšie odstráni pomocou navlhčenej utierky v roztoku voda a saponát. Na čistenie nábytku sa v žiadnom prípade nepoužívajú agresívne chemické prostriedky.
Spôsob dodania demont
Tvar úchytiek okrúhly
Povrchová úprava lakovanie

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Nízka skrinka - nadstavec SF144

Nízka skrinka - nadstavec SF144

Drevená skrinka s kvalitného borovicového masívu - nadstavec.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...