Pohovka - na každodenné spanie

Doručenie: od 2 do 4 týždňov

Rozkladacia pohovka Bolivia na každodenné spanie

Viac detailov

Vyberte si variantu

548 €

Popis

Pohovka je vyrobená v trochvoch farebných kombináciách. Pri objednávke si môžete zvoliť farebnú kombináciu Savana tmavosivá 05/svetlosivá 21, Savana čokoládová 16/svetlohnedá 25 a Cosmic sivohnedá 808/žltá 715. Pohovka je čalúnená poťahovou látkou. Jednoduchá pohovka zapadne do každej obývacej a študentskej izby. Táto pohovka sa dodáva s dvomi vankúšmi a dvomi praktickými opierkami. Pohovka obsahuje úložný priestor. Je možné ju rozložiť, čím vznikne plocha na spanie o rozmeroch 145x198 cm. Rozkladanie pohovky je automatické - veľmi jednoduchá manipulácia. Vnútro pohovky tvoria kvalitné bonelové pružiny. Pohovka je vhodná na každodenné spanie. 
Rozmery ŠxHxV: 200x105x88 cm

Vlastnosti

Hĺbka 105 cm
Šírka 200 cm
Výška 88 cm
Vhodná miestnosť obývacia izba
Typ nábytku pohovka
Štýl nábytku moderný
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Pohovka má jednoduchý dizajn, ktorý zapadne do akejkoľvek detskej izby či menšej obývačky. Sedačka je čalúnená pevným poťahovým materiálom. Je dodávaná spolu s vankúšmi. Je možné ju rozložiť.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Poťahovú látku je možné jednoducho povysávať. Mala by sa na to použiť hladká kefa bez štetín. Pre odstránenie škvŕn by sa mala použiť vlhká handrička a bežný saponátový alebo tepovací prostriedok.
Spôsob dodania v jednom kuse
Hmotnosť 75 kg
Úložný priestor áno
Možnosť rozkladania áno
Čalúnenie poťahová látka
Plocha po rozložení 145x198 cm
Konštrukcia masív
Obsahuje vankúše áno
Nastavenie opierok nie
Výplň sedačky bonelové pružiny

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Pohovka - na každodenné spanie

Pohovka - na každodenné spanie

Rozkladacia pohovka Bolivia na každodenné spanie