Regál Finezja F11

Doručenie: 1-4 týždne

Nízky regál Finezja dostupný v dvoch farbách

Viac detailov

Vyberte si variantu

  • dub sonoma čokoláda dub sonoma čokoláda dub...
  • dub sonoma dub sonoma dub...

199 €

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Regál Finezja je možné kombinovať aj s ďalším nábytkom rovnakého dizajnu a rovnakej zostavy nábytku. Regál je vhodný do moderných či tradičných obývačiek, pracovní, spální či detských izieb. Regál je zhotovený z drevotriesky. Tá sa vyrába plošným lisovaním dosiek a na povrchu je špeciálna lamino fólia. Tento materiál obsahuje jemnú štruktúru. Laminovaná drevotrieska je ľahká a pevná zároveň. Regál sa dodáva vo farbe dub sonoma alebo dub sonoma čokoláda. Regál obsahuje tri police, ktoré delia priestor na rovnaké odkladacie časti (na ľavo). Na pravej strane sú štyri rovnako veľké zásuvky a jedna polica nad nimi, ktorá rozdeľuje priestor na dve rovnaké časti.

Vlastnosti

Hĺbka 31 cm
Materiál laminovaná drevotrieska
Šírka 110 cm
Výška 145 cm
Vhodná miestnosť obývačka, spálňa, detská izba, kancelária
Typ nábytku regál
Počet zásuviek 4
Štýl nábytku moderný
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Regál je jednoduchého dizajnu, je zhotovený z laminovanej drevotriesky. Je vhodný do kancelárie alebo do pracovne, dá sa ľahko skombinovať s ostatným nábytkom.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Laminovaná drevotrieska sa jednoducho udržiava v čistote vlhkou handričkou. Pri väčšom znečistení je potrebné použiť bežné čistiace prostriedky. Povrch by sa nemal čistiť drôtenkou. Tento materiál si nevyžaduje špeciálne ošetrovanie.
Spôsob dodania demont
Počet políc 4

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Regál Finezja F11

Regál Finezja F11

Nízky regál Finezja dostupný v dvoch farbách

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...