Regál Smyk 01

Smyk 01

Doručenie: 1-4 týždne

Otvorený policový regál zo zostavy SMYK, vhodný do detskej izby.

Viac detailov

91 €

-8%

99 €

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Regál zo zostavy SMYK, so šiestimi policami, vhodný do detskej izby. Nábytok do detskej izby SMYK je zaujímavý svojím vzhľadom a kontrastom úchytiek. Regál má korpus v bielej farbe. Vďaka jednoduchosti a čistým líniám ho veľmi ľahko skombinujete do akéhokoľvek štýlu izby. Zostava SMYK je vhodná pre malé deti aj pre študentov. Na výber máte viacero komponentov od komody, až po priestranné skladovacie regále a skrine. Nábytok je vyrobený z kvalitných materiálov s ABS hranami.   

Vlastnosti

Hĺbka 40 cm
Šírka 50 cm
Výška 193 cm
Vhodná miestnosť detská izba
Typ nábytku regál
Úchytky drevené
Štýl nábytku moderný
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Regál je otvorený, vyrobený z laminovanej drevotriesky. Obsahuje dostatok úložného priestoru a je vhodný do obývacej či študentskej izby ale svoje uplatnenie nájde aj v kancelárii alebo pracovni.Regál má v sebe množstvo úložného priestoru.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Drevený nábytok sa ošetruje od prachu najlepšie vysávaním, pomocou metličkového nadstavca, prípadne mäkkou kefkou. Iné znečistenie sa najlepšie odstráni pomocou navlhčenej utierky v roztoku voda a saponát. Na čistenie nábytku sa v žiadnom prípade nepoužívajú agresívne chemické prostriedky.
Spôsob dodania demont
Počet políc 5

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Regál Smyk 01

Regál Smyk 01

Otvorený policový regál zo zostavy SMYK, vhodný do detskej izby.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...