Regál so zásuvkami RG142 Zväčšiť

Regál so zásuvkami RG142

Doručenie: 4-6 týždňov

Drevený policový regál so zásuvkami z masívneho borovicového dreva.

Viac detailov

Vyberte si variantu

  • ORECH ORECH ORECH
  • SUROVÉ NELAKOVANÉ SUROVÉ NELAKOVANÉ SUROVÉ...
  • SIVÁ SIVÁ SIVÁ
  • JELŠA JELŠA JELŠA
  • DUB DUB DUB
  • PRÍRODNE LAKOVANÉ PRÍRODNE LAKOVANÉ PRÍROD...

187 €

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Tento kombinovaný regál je riešený veľmi zaujímavo. Okrem políc obsahuje aj štyri zásuvky v spodnej časti, čím sa vytvára dokonalý úložný priestor. Vyrobený je z prírodného dreva - borovica. Drevo je prírodne upravované a na povrchu natreté bezfarebným ochranným lakom. Môžete si vybrať farbu dreva aj v šedom, jelšovom, orechovom a dubovom odtieni. Drevo a lak majú antistatické účinky a preto nie je údržba regálu zložitá. Možnosť dodania aj v nemorenom nelakovanom stave. Regál stojí na malých nožičkách a tak sa predchádza poškodeniu spodnej časti. Regál si môžete skombinovať s ďalšími segmentami z masívu. Výška tohto regálu je 163 cm. Šírka je 80 cm a hĺbka regálu je 30 cm.

Vlastnosti

Hĺbka 30 cm
Materiál masív
Šírka 80 cm
Výška 163 cm
Typ dreva borovica
Typ nábytku regál
Počet zásuviek 4
Štýl nábytku masív
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Regál je zhotovený z masívneho dreva. Tento materiál je veľmi pevný, zdravotne nezávadný a jednoducho sa udržiava v čistote. Povrch je ošetrený lakom, ktorý plní ochrannú i estetickú funkciu.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Drevený nábytok sa ošetruje od prachu najlepšie vysávaním, pomocou metličkového nadstavca, prípadne mäkkou kefkou. Iné znečistenie sa najlepšie odstráni pomocou navlhčenej utierky v roztoku voda a saponát. Na čistenie nábytku sa v žiadnom prípade nepoužívajú agresívne chemické prostriedky.
Spôsob dodania demont
Povrchová úprava lakovanie

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Regál so zásuvkami RG142

Regál so zásuvkami RG142

Drevený policový regál so zásuvkami z masívneho borovicového dreva.