ROHOVÁ SEDACIA SÚPRAVA NEWARK

Doručenie: 4-8 týždňov

Sedačka NEWARK sa dodáva v rôznych farebných kombináciách - poťahová látka, ekokoža. Rozloženým vzniká plocha na spanie 195 x 125 cm. 

Viac detailov

Vyberte si variantu

553 €

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Sedačka NEWARK je rohová a má moderný dizajn. Je možné ju skombinovať s moderným i tradičným nábytkom. Sedačka je univerzálna, čo znamená, že si viete vytvoriť pravý alebo ľavý roh.  Sedačka obsahuje bonelove pružiny. Konštrukcia rohovej sedačky je masívna s drevotrieskovou a kovovými časťami. Sedačka je čalúnená poťahovou látkou a ekokožou. Ekokoža sa nachádza na korpuse a poťahová látka je na sedacej časti. Sedačka disponuje úložným priestorom. Dá sa jednoducho rozložiť na lôžko 125x195 cm. Šírka sedačky je 237 cm. Jej hĺbka je 150 cm. Výška sedačky aj z vankúšmi je 90 cm bez vankúšov 72cm. Hĺbka sedu je 57 cm a výška sedu je 41 cm. Celková váha sedacej súpravy je 122kg.

Vlastnosti

Hĺbka 150 cm
Šírka 237 cm
Výška 72 cm
Vhodná miestnosť obývacia izba
Typ nábytku rohová sedačka
Štýl nábytku moderný
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Sedačka je čalúnená poťahovou látkou. Pri výbere si môžete zvoliť z rôznych farebných odtieňov. Sedačka obsahuje úložný priestor, aj funkciu rozkladania.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Poťahovú látku je možné jednoducho povysávať. Mala by sa na to použiť hladká kefa bez štetín. Pre odstránenie škvŕn by sa mala použiť vlhká handrička a bežný saponátový alebo tepovací prostriedok.
Hmotnosť 122 kg
Úložný priestor áno
Rohové prevedenie áno
Výška sedáka 41 cm
Možnosť rozkladania áno
Plocha po rozložení 125x195 cm
Konštrukcia masív
Nôžky drevo
Obsahuje vankúše áno
Nastavenie opierok nie
Výplň sedačky bonelové pružiny
Rozkladanie ano

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

ROHOVÁ SEDACIA SÚPRAVA NEWARK

ROHOVÁ SEDACIA SÚPRAVA NEWARK

Sedačka NEWARK sa dodáva v rôznych farebných kombináciách - poťahová látka, ekokoža. Rozloženým vzniká plocha na spanie 195 x 125 cm.