Taburetka R1

Doručenie: 4-8 týždňov

Štvorcová taburetka v rôznych farebných prevedeniach. Taburetku si môžete prispôsobiť ku sedacím súpravam. Dodanie 3-6 týždňov.

Viac detailov

Vyberte si variantu

53 €

Popis

Ponúkame Vám taburetku k sedacím súpravám. V prípade, že si potrpíte na pohodlie, určite by ste nemali váhať nad jej kúpou. Jej ďalšou výhodou je, že farbu taburetky si môžete prispôsobiť farbe sedačky. Rovnako ako ostatné prvky, aj táto taburetka sa vyrába z rôznych materiálov. Tento modul vám odporúčame kombinovať s ostatnými prvkami sedacích súprav, ktoré nájdete v súvisiacom tovare.
Na 1. obrázku je vyhotovenie Sawana 21/ Soft 11 (ekokoža). Rozmer taburetky je: 45x35 cm. Látky sú dostupné vo viacerých farebných prevedeniach a cenových kategóriach.  

Vlastnosti

Hĺbka 35 cm
Šírka 35 cm
Výška 38 cm
Vhodná miestnosť obývacia izba
Typ nábytku taburetka
Štýl nábytku moderný
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Taburetka obsahuje úložný priestor. Je možné ju kombinovať s ďalšími segmentami a vytvoriť tak jednotný komplet vo vašej obývačke.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Poťahovú látku je možné jednoducho povysávať. Mala by sa na to použiť hladká kefa bez štetín. Pre odstránenie škvŕn by sa mala použiť vlhká handrička a bežný saponátový alebo tepovací prostriedok.
Hmotnosť 5Kg
Úložný priestor áno
Čalúnenie podľa výberu

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Taburetka R1

Taburetka R1

Štvorcová taburetka v rôznych farebných prevedeniach. Taburetku si môžete prispôsobiť ku sedacím súpravam. Dodanie 3-6 týždňov.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...