TV komoda z dubu RV335 Zväčšiť

TV komoda z dubu RV335

Doručenie: 20 týždňov

Skrinka pod televízor na vysokých nôžkach

Viac detailov

Vyberte si variantu

  • DUB PRÍRODNÝ DUB PRÍRODNÝ DUB...
  • DUB BRENDY DUB BRENDY DUB...
  • DUB DARK DUB DARK DUB DARK
  • DUB KAKAO DUB KAKAO DUB KAKAO
  • DUB MEDOVÝ DUB MEDOVÝ DUB...
  • DUB BIELENÝ DUB BIELENÝ DUB...

750 €

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Dubová skrinka RV335 je jedným z tých kusov nábytku, ktorý upúta pozornosť od prahu a tvorí základ obývacej izby. Je to kombinácia modernosti a nádychu vintage štýlu. Masívny kus nábytku je položený na vysokých nohách, čo dodáva celej konštrukcii ľahkosť. Jej výhodou je funkčnosť. Je vybavená priestrannými skrinkami a zásuvkami bez úchytiek. Vybavená otvorenou poličkou pre RTV zariadenia, ktorá má špeciálne otvory pre káble a zaisťuje cirkuláciu vzduchu. Masív je známy svojou odolnosťou proti poškodeniu. Tiež je charakteristický peknou štruktúrou, pevnosťou i antistatickými účinkami. Povrch RTV stolíka je prírodne upravovaný a natretý ochrannou vrstvou laku. 

Vlastnosti

Hĺbka 43 cm
Materiál masív
Šírka 150 cm
Výška 50 cm
Typ dreva dub
Vhodná miestnosť obývacia izba
Typ nábytku TV stolík
Štýl nábytku masív
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Skrinka pod televízor je zhotovená z masívneho dreva. Pri objednávaní si je možné zvoliť farebné morenie dreva. Dizajn tohto nábytku je navrhnutý tak, aby sa hodil do moderných i tradičných priestorov.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Drevený nábytok sa ošetruje od prachu najlepšie vysávaním, pomocou metličkového nadstavca, prípadne mäkkou kefkou. Iné znečistenie sa najlepšie odstráni pomocou navlhčenej utierky v roztoku voda a saponát. Na čistenie nábytku sa v žiadnom prípade nepoužívajú agresívne chemické prostriedky.
Spôsob dodania demont
Povrchová úprava lakovanie

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

TV komoda z dubu RV335

TV komoda z dubu RV335

Skrinka pod televízor na vysokých nôžkach