TV stolík z masívu RV107 Zväčšiť

TV stolík z masívu RV107

Doručenie: 4-6 týždňov

Borovicový stolík pod TV s množstvom úložného priestoru.

Viac detailov

Vyberte si variantu

  • SUROVÉ NELAKOVANÉ SUROVÉ NELAKOVANÉ SUROVÉ...
  • SIVÁ SIVÁ SIVÁ
  • ORECH ORECH ORECH
  • JELŠA JELŠA JELŠA
  • DUB DUB DUB
  • PRÍRODNE LAKOVANÉ PRÍRODNE LAKOVANÉ PRÍROD...

227 €

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Veľký masívny TV stolík vyrobený z prírodného borovicového dreva. Drevo má antistatické účinky a preto je jeho údržba veľmi jednoduchá. Po dlhodobom používaní môžete stolík obrúsiť, namoriť alebo nalakovať a bude ako nový. Má tri veľké poličky, kde v každej zadnej stene je otvor na vyvedenie kábla čiernej techniky. Na spodku stolíka má zásuvku s drevenou úchytkou. Stojí na drevených podstavcoch, takže stabilita je zaručená. Podľa Vášho priania vám ho namoríme aj v odtieni moridla šedý, dub, orech a jelša. Stolík si môžete objednať aj bez morenia v nelakovanom alebo lakovanom stave. Stolík si môžete skombinovať s ďalším masívnym nábytkom a tak vytvoriť komplet do spálne alebo obývačky.

Vlastnosti

Hĺbka 44 cm
Materiál masív
Šírka 72 cm
Výška 84 cm
Typ dreva borovica
Vhodná miestnosť obývacia izba
Typ nábytku TV stolík
Štýl nábytku masív
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Skrinka pod televízor je zhotovená z masívneho dreva. Pri objednávaní si je možné zvoliť farebné morenie dreva. Dizajn tohto nábytku je navrhnutý tak, aby sa hodil do moderných i tradičných priestorov.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Drevený nábytok sa ošetruje od prachu najlepšie vysávaním, pomocou metličkového nadstavca, prípadne mäkkou kefkou. Iné znečistenie sa najlepšie odstráni pomocou navlhčenej utierky v roztoku voda a saponát. Na čistenie nábytku sa v žiadnom prípade nepoužívajú agresívne chemické prostriedky.
Spôsob dodania demont
Povrchová úprava lakovanie
Hmotnosť 26 kg

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

TV stolík z masívu RV107

TV stolík z masívu RV107

Borovicový stolík pod TV s množstvom úložného priestoru.