TV stolík z masívu RV108 Zväčšiť

TV stolík z masívu RV108

Doručenie: 4-6 týždňov

Klasický stolík pod TV z prírodného masívneho dreva.

Viac detailov

Vyberte si variantu

  • SUROVÉ NELAKOVANÉ SUROVÉ NELAKOVANÉ SUROVÉ...
  • JELŠA JELŠA JELŠA
  • SIVÁ SIVÁ SIVÁ
  • ORECH ORECH ORECH
  • DUB DUB DUB
  • PRÍRODNE LAKOVANÉ PRÍRODNE LAKOVANÉ PRÍROD...

221 €

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Jednoduchý TV stolík je veľmi praktický a vhodný do obývačky i spálne. Má dve poličky na elektroniku a jednu zásuvku. Na zadnej stene sú v každej poličke otvory, cez ktoré ľahko prestrčíte káble od elektroniky. Na zásuvke sa nachádza jedna drevená úchytka. Stolík stojí na nohách, ktoré zaručujú stabilitu a ochranu pred poškodením spodnej časti stolíka. Ak máte záujem o iný odtieň ako svetlá borovica, máme možnosť namoriť Vám ho aj vo farbe šedej, jelša, orech a dub. Stolík je vyrobený z borovicového dreva, ktoré je zdravotne nezávadné, pevné a má antistatické účinky. Údržba stolíka je preto veľmi jednoduchá. Po dlhodobom používaní stolík môžete nalakovať, prebrúsiť alebo namoriť. Znova bude ako nový a nemusíte kupovať nový produkt.

Vlastnosti

Hĺbka 44 cm
Materiál masív
Šírka 72 cm
Výška 65 cm
Typ dreva borovica
Vhodná miestnosť obývacia izba
Typ nábytku TV stolík
Štýl nábytku masív
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Skrinka pod televízor je zhotovená z masívneho dreva. Pri objednávaní si je možné zvoliť farebné morenie dreva. Dizajn tohto nábytku je navrhnutý tak, aby sa hodil do moderných i tradičných priestorov.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Drevený nábytok sa ošetruje od prachu najlepšie vysávaním, pomocou metličkového nadstavca, prípadne mäkkou kefkou. Iné znečistenie sa najlepšie odstráni pomocou navlhčenej utierky v roztoku voda a saponát. Na čistenie nábytku sa v žiadnom prípade nepoužívajú agresívne chemické prostriedky.
Spôsob dodania demont
Povrchová úprava lakovanie
Hmotnosť 25 kg

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

TV stolík z masívu RV108

TV stolík z masívu RV108

Klasický stolík pod TV z prírodného masívneho dreva.