Vysoký rohový regál RG131 Zväčšiť

Vysoký rohový regál RG131

Doručenie: 4-6 týždňov

Rohový policový regál z masívu so šiestimi poličkami.

Viac detailov

Vyberte si variantu

  • DUB DUB DUB
  • SUROVÉ NELAKOVANÉ SUROVÉ NELAKOVANÉ SUROVÉ...
  • SIVÁ SIVÁ SIVÁ
  • JELŠA JELŠA JELŠA
  • ORECH ORECH ORECH
  • PRÍRODNE LAKOVANÉ PRÍRODNE LAKOVANÉ PRÍROD...

95 €

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Policový rohový regál je vyrobený z masívneho dreva. Výrobca použil na zhotovenie borovicový masív, ktorý má antistatické účinky, je zdravotne nezávadný a dostatočne pevný na výrobu takéhoto nábytku. Regál je vhodný do každého interiéru. Má veľa plochy na odkladanie osobných vecí, dekoratívnych predmetov, kníh alebo kvetov. Povrch tohto regálu je upravený lakom, ktorý plní dve funkcie. Prvou je ochrana pred poškodením a druhá funkcia je estetická - zvýraznenie textúry dreva. Regál sa dodáva v prirodzenom borovicovom odtieni (nelakované alebo lakované), no ak sa vám nepáči táto svetlá farba, môžete si regál objednať v morení dreva šedá, jelša, dub alebo orech. Výška regálu je 200 cm. Rohový regál je široký 30 cm a hlboký je rovnako 30 cm. Je vhodné ho skombinovať s ďalšími prvkami z masívneho borovicového dreva.

Vlastnosti

Hĺbka 30 cm
Materiál masív
Šírka 30 cm
Výška 200 cm
Typ dreva borovica
Vhodná miestnosť obývacia izba
Typ nábytku regál
Štýl nábytku masív
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Regál je zhotovený z masívneho dreva. Tento materiál je veľmi pevný, zdravotne nezávadný a jednoducho sa udržiava v čistote. Povrch je ošetrený lakom, ktorý plní ochrannú i estetickú funkciu.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Drevený nábytok sa ošetruje od prachu najlepšie vysávaním, pomocou metličkového nadstavca, prípadne mäkkou kefkou. Iné znečistenie sa najlepšie odstráni pomocou navlhčenej utierky v roztoku voda a saponát. Na čistenie nábytku sa v žiadnom prípade nepoužívajú agresívne chemické prostriedky.
Spôsob dodania demont
Povrchová úprava lakovanie
Počet políc 5

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Vysoký rohový regál RG131

Vysoký rohový regál RG131

Rohový policový regál z masívu so šiestimi poličkami.