Vysoký regál so zásuvkami RG143 Zväčšiť

Vysoký regál so zásuvkami RG143

Doručenie: 4-6 týždňov

Drevený policový regál so zásuvkami z masívneho borovicového dreva.

Viac detailov

Vyberte si variantu

  • ORECH ORECH ORECH
  • SUROVÉ NELAKOVANÉ SUROVÉ NELAKOVANÉ SUROVÉ...
  • SIVÁ SIVÁ SIVÁ
  • JELŠA JELŠA JELŠA
  • DUB DUB DUB
  • PRÍRODNE LAKOVANÉ PRÍRODNE LAKOVANÉ PRÍROD...

212 €

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Tento kombinovaný regál je riešený veľmi zaujímavo. Okrem políc obsahuje aj štyri zásuvky v spodnej časti, čím sa vytvára dokonalý úložný priestor. Vyrobený je z prírodného dreva - borovica. Drevo je prírodne upravované a na povrchu natreté bezfarebným ochranným lakom. Môžete si vybrať farbu dreva aj v šedom, jelšovom, orechovom a dubovom odtieni. Drevo a lak majú antistatické účinky a preto nie je údržba regálu zložitá. Možnosť dodania aj v nemorenom nelakovanom stave. Regál stojí na malých nožičkách a tak sa predchádza poškodeniu spodnej časti. Regál si môžete skombinovať s ďalšími segmentami z masívu. Výška tohto regálu je 200 cm. Šírka je 80 cm a hĺbka regálu je 30 cm.

Vlastnosti

Hĺbka 30 cm
Materiál masív
Šírka 80 cm
Výška 200 cm
Typ dreva borovica
Typ nábytku regál
Počet zásuviek 4
Štýl nábytku masív
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Regál je zhotovený z masívneho dreva. Tento materiál je veľmi pevný, zdravotne nezávadný a jednoducho sa udržiava v čistote. Povrch je ošetrený lakom, ktorý plní ochrannú i estetickú funkciu.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Drevený nábytok sa ošetruje od prachu najlepšie vysávaním, pomocou metličkového nadstavca, prípadne mäkkou kefkou. Iné znečistenie sa najlepšie odstráni pomocou navlhčenej utierky v roztoku voda a saponát. Na čistenie nábytku sa v žiadnom prípade nepoužívajú agresívne chemické prostriedky.
Spôsob dodania demont
Povrchová úprava lakovanie

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Vysoký regál so zásuvkami RG143

Vysoký regál so zásuvkami RG143

Drevený policový regál so zásuvkami z masívneho borovicového dreva.