Komoda Finezja F9

Doručenie: 1-4 týždne

Komoda Finezja so štyrmi zásuvkami zhotovená vo farbe dub sonoma alebo dub sonoma čokoláda

Viac detailov

Vyberte si variantu

  • dub sonoma čokoláda dub sonoma čokoláda dub...
  • dub sonoma dub sonoma dub...

206 €

Pridať k obľúbeným

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Komoda jednoduchého dizajnu je zaradená do zostavy Finezja. Môžete ju umiestniť do obývačky, detskej izby i spálne. Kombináciou s ďalším nábytkom si môžete vytvoriť jednotný komplet v ktorejkoľvek miestnosti. Výrobca vyrobil túto komodu z drevotriesky, ktorá sa vyrába plošným lisovaním dosiek. Na povrchu je lamino fólia, ktorá obsahuje jemnú štruktúru a príjemné farebné prevedenie. Laminovaná drevotrieska sa jednoducho udržiava v čistote, je pevná a ľahká. Pri objednávke si môžete zvoliť farbu dub sonoma a dub sonoma čokoláda. Komoda je štvorzásuvková. Na predných čelách sú umiestnené kovové úchytky, ktoré majú okrúhly tvar.

Vlastnosti

Hĺbka 54 cm
Materiál laminovaná drevotrieska
Šírka 80 cm
Výška 86 cm
Vhodná miestnosť obývačka, spálňa, detská izba, kancelária
Typ nábytku komoda
Počet zásuviek 4
Štýl nábytku moderný
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Komoda je veľmi moderná s krásnym dizajnom. Obsahuje až štyri praktické zásuvky. Komoda je v príjemnom farebnom prevedení a je možné ju kombinovať s ostatným nábytkom v interiéri.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Laminovaná drevotrieska sa jednoducho udržiava v čistote vlhkou handričkou. Pri väčšom znečistení je potrebné použiť bežné čistiace prostriedky. Povrch by sa nemal čistiť drôtenkou. Tento materiál si nevyžaduje špeciálne ošetrovanie.
Spôsob dodania demont

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Komoda Finezja F9

Komoda Finezja F9

Komoda Finezja so štyrmi zásuvkami zhotovená vo farbe dub sonoma alebo dub sonoma čokoláda