Komoda z dreva KD129 Zväčšiť

Komoda z dreva KD129

Doručenie: 4-6 týždňov

Praktická masívna komoda so štyrmi malými zásuvkami a dvoma dvierkami.

Viac detailov

Vyberte si variantu

  • DUB DUB DUB
  • SUROVÉ NELAKOVANÉ SUROVÉ NELAKOVANÉ SUROVÉ...
  • SIVÁ SIVÁ SIVÁ
  • JELŠA JELŠA JELŠA
  • ORECH ORECH ORECH
  • PRÍRODNE LAKOVANÉ PRÍRODNE LAKOVANÉ PRÍROD...

359 €

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Komoda je vyrobená z borovicového dreva. Má množstvo úložného priestoru vďaka svojej výške 100 cm tiež šírke 100 cm. Má štyri menšie zásuvky v strede. Na ľavej a pravej strane sa nachádza úložný priestor chránený dvierkami. Na dvierkach a zásuvkách sa nachádzajú drevené malú úchytky. Je postavená na malých nôžkach z borovicového dreva. Možnosť namorenia na farby šedá, orech, jelša a dub. Povrch dreva je kvalitne upravený a lakovaný. Komodu je možné objednať aj bez morenia dreva v surovom stave nelakované alebo lakované. V takom prípade je komoda ošetrená priehľadným lakom, ktorý zvýrazňuje textúru dreva.
Údržba takejto komody je veľmi jednoduchá. Drevo má antistatické účinky a preto stačí, ak komodu pretriete raz za čas vlhkou handrou s bežným čistiacim prostriedkom. Pri kúpe komody by ste mali zohľadniť celkový dizajn domácnosti i veľkosť miestnosti, do ktorej chcete komodu umiestniť.

Vlastnosti

Hĺbka 47 cm
Materiál masív
Šírka 100 cm
Výška 100 cm
Typ dreva borovica
Vhodná miestnosť obývačka, spálňa, detská izba, kancelária
Typ nábytku komoda
Počet zásuviek 5
Úchytky drevené
Štýl nábytku masív
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Komoda je vyrobená z masívu. Pri objednávaní je možné objednať komodu v rôznych moreniach dreva. Je možné komodu skombinovať aj s ďalším nábytkom do domácnosti.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Masívny nábytok sa ošetruje veľmi jednoduchým spôsobom. Na čistenie postačí vlhká alebo mokrá handra. Povrch je potom potrebné utrieť suchou handrou. Pri väčšom znečistení je možné povrch umyť bežnými čistiacimi prostriedkami.
Spôsob dodania demont
Tvar úchytiek okrúhly
Povrchová úprava lakovanie
Hmotnosť 28 kg

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Komoda z dreva KD129

Komoda z dreva KD129

Praktická masívna komoda so štyrmi malými zásuvkami a dvoma dvierkami.