Malý regál RG125 Zväčšiť

Malý regál RG125

Doručenie: 4-6 týždňov

Nízky regál z borovicového masívneho dreva.

Viac detailov

Vyberte si variantu

  • DUB DUB DUB
  • SIVÁ SIVÁ SIVÁ
  • SUROVÉ NELAKOVANÉ SUROVÉ NELAKOVANÉ SUROVÉ...
  • ORECH ORECH ORECH
  • JELŠA JELŠA JELŠA
  • PRÍRODNE LAKOVANÉ PRÍRODNE LAKOVANÉ PRÍROD...

55 €

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Regál môžete využiť v každej miestnosti v dome. Vhodný pomocníkom môže byť v obývačke alebo v pracovni. Môžete ju využiť na odkladanie dekoračných predmetov alebo na kvetiny v predsieni. Regál je vyrobený z masívneho borovicového dreva. Regál sa dodáva vo svetlom borovicovom odtieni ktorého povrch si viete objednať v surovom nelakovanom stave alebo nemorené ošetrené lakom. Lak má ochrannú i estetickú funkciu. Regál je tvorený tromi policami. Stojí na drevených nohách, ktoré chránia spodnú časť regálu. Môžete si vybrať ešte zo štyroch ďalších odtieňov - jelša, dub, orech, šedý. Malý regál si môžete skombinovať s ďalšími prvkami z masívu a tak si vytvoriť komplet do predsiene, detskej izby alebo do domácej pracovne. Regál má výšku 86 cm, hĺbku 30 cm a na šírku sa vyrába vo viacerých rozmeroch, ktoré si musíte tiež zvoliť pri objednávke - 40, 50, 60, 70, 70, 80 cm.

Vlastnosti

Hĺbka 30 cm
Materiál masív
Šírka 40 / 50 / 60 / 70 / 80 cm
Výška 86 cm
Typ dreva borovica
Vhodná miestnosť obývacia izba
Typ nábytku regál
Štýl nábytku masív
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Regál je zhotovený z masívneho dreva. Tento materiál je veľmi pevný, zdravotne nezávadný a jednoducho sa udržiava v čistote. Povrch je ošetrený lakom, ktorý plní ochrannú i estetickú funkciu.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Drevený nábytok sa ošetruje od prachu najlepšie vysávaním, pomocou metličkového nadstavca, prípadne mäkkou kefkou. Iné znečistenie sa najlepšie odstráni pomocou navlhčenej utierky v roztoku voda a saponát. Na čistenie nábytku sa v žiadnom prípade nepoužívajú agresívne chemické prostriedky.
Spôsob dodania demont
Povrchová úprava lakovanie
Počet políc 3

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Malý regál RG125

Malý regál RG125

Nízky regál z borovicového masívneho dreva.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...