Malý regál RG125 Zväčšiť

Malý regál RG125

Doručenie: 4-6 týždňov

Nízky regál z borovicového masívneho dreva.

Viac detailov

Vyberte si variantu

  • SUROVÉ NELAKOVANÉ SUROVÉ NELAKOVANÉ SUROVÉ...
  • DUB DUB DUB
  • ORECH ORECH ORECH
  • SIVÁ SIVÁ SIVÁ
  • JELŠA JELŠA JELŠA

55 €

Pridať k obľúbeným

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Regál môžete využiť v každej miestnosti v dome. Vhodný pomocníkom môže byť v obývačke alebo v pracovni. Môžete ju využiť na odkladanie dekoračných predmetov alebo na kvetiny v predsieni. Regál je vyrobený z masívneho borovicového dreva, ktorého povrch je ošetrený lakom. Lak má ochrannú i estetickú funkciu. Regál je tvorený tromi policami. Stojí na drevených nohách, ktoré chránia spodnú časť regálu. Regál sa dodáva vo svetlom borovicovom odtieni, no vy si môžete vybrať ešte zo štyroch ďalších odtieňov - jelša, dub, orech, šedý. Malý regál si môžete skombinovať s ďalšími prvkami z masívu a tak si vytvoriť komplet do predsiene, detskej izby alebo do domácej pracovne. Regál má výšku 86 cm, hĺbku 30 cm a na šírku sa vyrába vo viacerých rozmeroch, ktoré si musíte tiež zvoliť pri objednávke - 40, 50, 60, 70, 70, 80 cm.

Vlastnosti

Hĺbka 30 cm
Materiál masív
Šírka 40 / 50 / 60 / 70 / 80 cm
Výška 86 cm
Typ dreva borovica
Vhodná miestnosť obývacia izba
Typ nábytku regál
Štýl nábytku masív
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Regál je zhotovený z masívneho dreva. Tento materiál je veľmi pevný, zdravotne nezávadný a jednoducho sa udržiava v čistote. Povrch je ošetrený lakom, ktorý plní ochrannú i estetickú funkciu.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Drevený nábytok sa ošetruje od prachu najlepšie vysávaním, pomocou metličkového nadstavca, prípadne mäkkou kefkou. Iné znečistenie sa najlepšie odstráni pomocou navlhčenej utierky v roztoku voda a saponát. Na čistenie nábytku sa v žiadnom prípade nepoužívajú agresívne chemické prostriedky.
Spôsob dodania demont
Povrchová úprava lakovanie
Počet políc 3

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Malý regál RG125

Malý regál RG125

Nízky regál z borovicového masívneho dreva.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...