Nástenný vešiak z masívu WS101 Zväčšiť

Nástenný vešiak z masívu WS101

Doručenie: 4-6 týždňov

Nástenný drevený vešiak s poličkou na vrchu z masívnej borovice.

Viac detailov

Vyberte si variantu

  • DUB DUB DUB
  • SUROVÉ NELAKOVANÉ SUROVÉ NELAKOVANÉ SUROVÉ...
  • ORECH ORECH ORECH
  • JELŠA JELŠA JELŠA
  • SIVÁ SIVÁ SIVÁ
  • PRÍRODNE LAKOVANÉ PRÍRODNE LAKOVANÉ PRÍROD...

91 €

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Drevený vešiak z borovice je vyrobený z niekoľkých masívnych doštičiek. Má sedem kovových úchytov na zavesenie vetroviek a praktickú poličku na vrchu. Drevo sa lakuje proti odretiu a poškodeniu. Lak má aj estetickú funkciu - zvýrazňuje štruktúru dreva. Vešiak má svetlý borovicový odtieň, ktorý vieme dodať v surovom stave nelakovaný alebo lakovaný. Môže sa namoriť aj vo farbe šedej, orech, dub a jelša. Vešiak je vhodný do chodby alebo predsiene. Patrí medzi mohutnejšie typy vešiakov. Jeho výška je 102 cm a šírka je 81 cm. Hĺbka vešiaku je 22 cm. Vešiak je dostatočne pevný aby udržal množstvo vetroviek a kabátov. Hrany vešiaku sú oblé a lakované. Nehrozí teda zachytenie vecí a ich následné poškodenie. Výhodou masívnych vešiakov je ich jednoduchá údržba. Takýto vešiak po dlhodobom používaní resp. opotrebení môžete prebrúsiť, nalakovať alebo namoriť. Opäť bude ako nový.

Vlastnosti

Hĺbka 22 cm
Materiál masív
Šírka 81 cm
Výška 102 cm
Typ dreva borovica
Vhodná miestnosť predsieň
Typ nábytku vešiak
Štýl nábytku masív
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Vešiak je vyrobený z masívu - borovica. Povrch je možné namoriť vo viacerých odtieňoch. Povrch je ošetrený lakom, ktorý plní ochrannú i estetickú funkciu.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Masívny nábytok sa ošetruje veľmi jednoduchým spôsobom. Na čistenie postačí vlhká alebo mokrá handra. Povrch je potom potrebné utrieť suchou handrou. Pri väčšom znečistení je možné povrch umyť bežnými čistiacimi prostriedkami.
Spôsob dodania demont
Povrchová úprava lakovanie
Hmotnosť 8 kg

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Nástenný vešiak z masívu WS101

Nástenný vešiak z masívu WS101

Nástenný drevený vešiak s poličkou na vrchu z masívnej borovice.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...