Nočný stolík z masívu SN122 Zväčšiť

Nočný stolík z masívu SN122

Doručenie: 4-6 týždňov

Nočný stolík z prírodného masívu.

Viac detailov

Vyberte si variantu

  • SUROVÉ NELAKOVANÉ SUROVÉ NELAKOVANÉ SUROVÉ...
  • SIVÁ SIVÁ SIVÁ
  • ORECH ORECH ORECH
  • JELŠA JELŠA JELŠA
  • DUB DUB DUB
  • PRÍRODNE LAKOVANÉ PRÍRODNE LAKOVANÉ PRÍROD...

122 €

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Nočný stolík je vyrobený z masívu - z prírodného borovicového dreva. V hornej aj spodnej časti sa nachádza zásuvka. Na zásuvkách niesu umiestené  žiadne úchytky, povrch je hladký, čo stolíku dodáva moderný vzhľad a dizajn. Tento stolík je možné dodať aj vo farbách moridla šedá, orech, jelša a dub. Povrch dreva je ošetrený lakovaním a preto je drevo chránené a jemne zvýraznené. Možnosť dodania aj v nemorenom nelakovanom stave. Stojí na drevených doskách, ktoré zároveň tvoria bočné steny stolíka. Stolík je vysoký 45 cm a preto by ste mali zvážiť či sa veľkosťou hodí ku Vašej posteli. Šírka stolíka je 50 cm. Hĺbka nočného stolíka je 35  cm.

Vlastnosti

Hĺbka 35 cm
Materiál masív
Šírka 50 cm
Výška 45 cm
Typ dreva borovica
Vhodná miestnosť spálňa
Typ nábytku Nočný stolík
Štýl nábytku masív
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Nočná skrinka je vyrobená z kvalitného a ľahkého materiálu. Skrinka je v príjemnom farebnom prevedení a obsahuje dve praktické zásuvky.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Drevený nábytok sa ošetruje od prachu najlepšie vysávaním, pomocou metličkového nadstavca, prípadne mäkkou kefkou. Iné znečistenie sa najlepšie odstráni pomocou navlhčenej utierky v roztoku voda a saponát. Na čistenie nábytku sa v žiadnom prípade nepoužívajú agresívne chemické prostriedky.
Spôsob dodania demont
Tvar úchytiek okrúhly
Povrchová úprava lakovanie

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Nočný stolík z masívu SN122

Nočný stolík z masívu SN122

Nočný stolík z prírodného masívu.