Regál z masívu KW130 Zväčšiť

Regál z masívu KW130

Doručenie: 4-6 týždňov

Klasická jednoduchá knižnica z kvalitného borovicového dreva.

Viac detailov

Vyberte si variantu

  • JELŠA JELŠA JELŠA
  • SIVÁ SIVÁ SIVÁ
  • ORECH ORECH ORECH
  • DUB DUB DUB
  • SUROVÉ NELAKOVANÉ SUROVÉ NELAKOVANÉ SUROVÉ...
  • PRÍRODNE LAKOVANÉ PRÍRODNE LAKOVANÉ PRÍROD...

199 €

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Tento regál je veľmi jednoduchý a Vy ho môžete používať ako knižnicu v obývačke alebo na odkladanie dokumentov v pracovni. Vyrobená je z pevného borovicového masívu, ktorého povrch je pretrený vrstvou priehľadného laku, ktorý ju chráni pred poškodením. Na požiadanie vám ju namoríme aj vo farbe moridla jelša, šedá, orech a dub. Dodáva sa aj bez farebného morenia dreva v nelakovanom alebo lakovanom stave. V tomto prípade má prirodzený odtieň - borovica. Udržiavanie masívneho regálu je veľmi jednoduché. Pre pravidelnú údržbu postačí prachovka. Po dlhodobom používaní postačí aj renovácia regálu - prebrúsenie, morenie alebo lakovanie. Po takejto údržbe bude regál ako nový a vy nemusíte kupovať ďalší nábytok. Výška regálu je 180 cm a jeho šírka je 42 cm. Hlboký je 35 cm. Môžete ho skombinovať s ostatným masívnym nábytkom. Tak dostanete jednotný pevný komplet do obývačky alebo pracovne.

Vlastnosti

Hĺbka 35 cm
Materiál masív
Šírka 42 cm
Výška 180 cm
Typ dreva borovica
Vhodná miestnosť obývacia izba
Typ nábytku regál
Štýl nábytku masív
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Regál je zhotovený z masívneho dreva. Tento materiál je veľmi pevný, zdravotne nezávadný a jednoducho sa udržiava v čistote. Povrch je ošetrený lakom, ktorý plní ochrannú i estetickú funkciu.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Masívny nábytok sa ošetruje veľmi jednoduchým spôsobom. Na čistenie postačí vlhká alebo mokrá handra. Povrch je potom potrebné utrieť suchou handrou. Pri väčšom znečistení je možné povrch umyť bežnými čistiacimi prostriedkami.
Spôsob dodania demont
Povrchová úprava lakovanie
Hmotnosť 35 kg

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Regál z masívu KW130

Regál z masívu KW130

Klasická jednoduchá knižnica z kvalitného borovicového dreva.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...