Rohový regál z borovice RG132 Zväčšiť

Rohový regál z borovice RG132

Doručenie: 4-6 týždňov

Drevený rohový regál z masívneho dreva.

Viac detailov

Vyberte si variantu

  • JELŠA JELŠA JELŠA
  • ORECH ORECH ORECH
  • SIVÁ SIVÁ SIVÁ
  • SUROVÉ NELAKOVANÉ SUROVÉ NELAKOVANÉ SUROVÉ...
  • DUB DUB DUB
  • PRÍRODNE LAKOVANÉ PRÍRODNE LAKOVANÉ PRÍROD...

81 €

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Rohový regál z kvalitného masívneho dreva. Masív je charakteristický svojou odolnosťou, dlhou životnosťou i antistatickými účinkami. Údržba takéhoto rohového regálu nie je zložitá. Povrch tohto regálu je upravený lakom, ktorý plní dve funkcie. Prvou je ochrana pred poškodením a druhá funkcia je estetická - zvýraznenie textúry dreva. Regál sa dodáva v prirodzenom borovicovom odtieni (nelakované alebo lakované), no ak sa vám nepáči táto svetlá farba, môžete si regál objednať v morení dreva šedá, jelša, dub alebo orech. Po dlhodobom používaní ho môžete obrúsiť, nalakovať alebo namoriť. Tak nemusíte kupovať nový nábytok.  Regál tvorí päť poličiek na odkladanie osobných a dekoratívnych predmetov. Regál je obľúbený doplnok do chodieb a predsiení, kde si naň môžete ukladať aj kvetiny. Regál stojí na malých drevených nôžkach a tie chránia spodnú časť pred poškodením. Regál je vysoký 163 cm a jeho šírka i hĺbka je 30 cm.

Vlastnosti

Hĺbka 30 cm
Materiál masív
Šírka 30 cm
Výška 163 cm
Typ dreva borovica
Vhodná miestnosť obývacia izba
Typ nábytku regál
Štýl nábytku masív
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Regál je zhotovený z masívneho dreva. Tento materiál je veľmi pevný, zdravotne nezávadný a jednoducho sa udržiava v čistote. Povrch je ošetrený lakom, ktorý plní ochrannú i estetickú funkciu.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Drevený nábytok sa ošetruje od prachu najlepšie vysávaním, pomocou metličkového nadstavca, prípadne mäkkou kefkou. Iné znečistenie sa najlepšie odstráni pomocou navlhčenej utierky v roztoku voda a saponát. Na čistenie nábytku sa v žiadnom prípade nepoužívajú agresívne chemické prostriedky.
Spôsob dodania demont
Povrchová úprava lakovanie
Počet políc 5

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Rohový regál z borovice RG132

Rohový regál z borovice RG132

Drevený rohový regál z masívneho dreva.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...