Rohový regál z borovice RG132 Zväčšiť

Rohový regál z borovice RG132

Doručenie: 4-6 týždňov

Drevený rohový regál z masívneho dreva.

Viac detailov

Vyberte si variantu

  • SIVÁ SIVÁ SIVÁ
  • ORECH ORECH ORECH
  • JELŠA JELŠA JELŠA
  • ŽIADNE ŽIADNE ŽIADNE
  • DUB DUB DUB

80,00 €

Pridať k obľúbeným

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Rohový regál z kvalitného masívneho dreva. Masív je charakteristický svojou odolnosťou, dlhou životnosťou i antistatickými účinkami. Údržba takéhoto rohového regálu nie je zložitá. Po dlhodobom používaní ho môžete obrúsiť, nalakovať alebo namoriť. Tak nemusíte kupovať nový nábytok. Povrch dreva je chránený lakom, ktorý má aj estetickú funkciu. Regál tvorí päť poličiek na odkladanie osobných a dekoratívnych predmetov. Regál je obľúbený doplnok do chodieb a predsiení, kde si naň môžete ukladať aj kvetiny. Regál stojí na malých drevených nôžkach a tie chránia spodnú časť pred poškodením. Regál je vysoký 163 cm a jeho šírka i hĺbka je 30 cm.

Vlastnosti

Hĺbka 30 cm
Materiál masív
Šírka 30 cm
Výška 163 cm
Typ dreva borovica
Vhodná miestnosť obývacia izba
Typ nábytku regál
Štýl nábytku masív
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Regál je zhotovený z masívneho dreva. Tento materiál je veľmi pevný, zdravotne nezávadný a jednoducho sa udržiava v čistote. Povrch je ošetrený lakom, ktorý plní ochrannú i estetickú funkciu.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Drevený nábytok sa ošetruje od prachu najlepšie vysávaním, pomocou metličkového nadstavca, prípadne mäkkou kefkou. Iné znečistenie sa najlepšie odstráni pomocou navlhčenej utierky v roztoku voda a saponát. Na čistenie nábytku sa v žiadnom prípade nepoužívajú agresívne chemické prostriedky.
Spôsob dodania demont
Povrchová úprava lakovanie
Počet políc 5

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Rohový regál z borovice RG132

Rohový regál z borovice RG132

Drevený rohový regál z masívneho dreva.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...