Skriňa z masívu  KD157 Zväčšiť

Skriňa z masívu KD157

Doručenie: 4-6 týždňov

Skriňa z masívneho dreva v kombinácií dvoch väčších skriniek a štyroch zásuviek.

Viac detailov

Vyberte si variantu

  • DUB DUB DUB
  • SUROVÉ NELAKOVANÉ SUROVÉ NELAKOVANÉ SUROVÉ...
  • ORECH ORECH ORECH
  • JELŠA JELŠA JELŠA
  • SIVÁ SIVÁ SIVÁ
  • PRÍRODNE LAKOVANÉ PRÍRODNE LAKOVANÉ PRÍROD...

629 €

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Táto masívna skriňa je vyrobená z borovicového dreva. Má množstvo úložného priestoru. Je veľmi praktická, vzhľadovo veľmi pekná a hodí sa do vašej domácnosti ako vhodný doplnok, ktorý je veľmi praktický na využitie. V hornej časti je úložný priestor chránený štyrmi dvierkami. V spodnej časti sa nachádzajú štyri široké zásuvky. Na zásuvkách a dvierkach sú úchytky z dreva. Skriňa stojí na malých drevených nohách. Skriňa sa dodáva aj bez morenia dreva - borovica. Vtedy je skriňa upravená lakom, ktorý zvýrazňuje štruktúru dreva a chráni skriňu pred vyblednutím či poškodením. Skriňa sa dá povrchovo upraviť- namoriť do farieb šedá, jelša, dub, orech. Povrch je lakovaný ochrannou vrstvou pre dlhšiu životnosť a pekný vzhľad. Možnosť dodania aj v nemorenom nelakovanom stave. Pri kúpe tejto veľkej skrine by ste mali zvážiť, či sa hodí do celkového dizajnu vašej domácnosti a do akej veľkej miestnosti chcete skriňu umiestniť.

Vlastnosti

Hĺbka 42 cm
Materiál masív
Šírka 165 cm
Výška 125 cm
Typ dreva borovica
Vhodná miestnosť obývačka, spálňa, detská izba, kancelária
Typ nábytku skriňa
Počet zásuviek 4
Úchytky drevené
Štýl nábytku masív
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Komoda je vhodná do viacerých miestností v dome. Je vyrobená z kvalitného borovicového dreva a jej dizajn je navrhnutý tak, aby sa dala jednoducho skombinovať aj s ďalším nábytkom.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Drevený nábytok sa ošetruje od prachu najlepšie vysávaním, pomocou metličkového nadstavca, prípadne mäkkou kefkou. Iné znečistenie sa najlepšie odstráni pomocou navlhčenej utierky v roztoku voda a saponát. Na čistenie nábytku sa v žiadnom prípade nepoužívajú agresívne chemické prostriedky.
Spôsob dodania demont
Tvar úchytiek okrúhly
Povrchová úprava lakovanie
Hmotnosť 47 kg
Počet dverí 4
Typ dverí štvorkrídlové

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Skriňa z masívu  KD157

Skriňa z masívu KD157

Skriňa z masívneho dreva v kombinácií dvoch väčších skriniek a štyroch zásuviek.