Vitrína z borovicového masívu KW115 Zväčšiť

Vitrína z borovicového masívu KW115

Doručenie: 4-6 týždňov

Vitrína s množstvom úložného priestoru postavená na drevených okrúhlych nohách.

Viac detailov

Vyberte si variantu

  • DUB DUB DUB
  • SUROVÉ NELAKOVANÉ SUROVÉ NELAKOVANÉ SUROVÉ...
  • JELŠA JELŠA JELŠA
  • ORECH ORECH ORECH
  • SIVÁ SIVÁ SIVÁ
  • PRÍRODNE LAKOVANÉ PRÍRODNE LAKOVANÉ PRÍROD...

449 €

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Veľká vitrína s dvomi presklenými dverami, kde sa nachádza päť veľkých políc. Na spodu tejto vitríny sú dve zásuvky. Na zásuvkách a dvierkach sú drevené úchytky, ktoré majú guľatý tvar. Vitrína stojí na guľatých drevených nohách. Vhodná naozaj na čokoľvek - na dekorácie, knihy, darčeky, poháre, apod. Je z masívneho borovicového dreva, povrch je potretý vrstvou priehľadného laku, ktorý vitrínu chráni pred poškodením a predlžuje jej životnosť. Masív a lak majú antistatické účinky, ktoré zaručujú to, že údržba nie je zložitá. Vitrína sa dodáva aj bez morenia dreva v nelakovanom alebo lakovanom stave. Vtedy je upravený priehľadným lakom, ktorý zvýrazňuje štruktúru masívneho dreva. Ak máte záujem, vieme vám ju namoriť aj v odtieni šedá, jelša, orech a dub. Vitrína je vysoká 190 cm a široká je 85 cm. Môžete ju kombinovať s ďalšími vysokými masvínymi vitrínami. Tak si vytvoríte pevný komplet do obývačky alebo do priestrannej jedálne.

Vlastnosti

Hĺbka 42 cm
Materiál masív
Šírka 85 cm
Výška 190 cm
Typ dreva borovica
Typ nábytku vitrína
Úchytky drevené
Štýl nábytku masív
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Vitrína je vyrobená z masívneho dreva. Pri objednávaní je možné objednať tento nábytok vo viacerých moreniach dreva. Je možné ju skombinovať aj s ďalším nábytkom a vytvoriť tak jednotný komplet do domácnosti.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Drevený nábytok sa ošetruje od prachu najlepšie vysávaním, pomocou metličkového nadstavca, prípadne mäkkou kefkou. Iné znečistenie sa najlepšie odstráni pomocou navlhčenej utierky v roztoku voda a saponát. Na čistenie nábytku sa v žiadnom prípade nepoužívajú agresívne chemické prostriedky.
Spôsob dodania demont
Tvar úchytiek okrúhly
Povrchová úprava lakovanie
Hmotnosť 55 kg

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Vitrína z borovicového masívu KW115

Vitrína z borovicového masívu KW115

Vitrína s množstvom úložného priestoru postavená na drevených okrúhlych nohách.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...