Vyššia posteľ z bukového dreva do spálne

Doručenie: od 3 do 6 týždňov

Vyššia buková manželská posteľ ARHUS s dĺžkou 200 cm 

Viac detailov

Vyberte si variantu

  • prírodné prírodné prírodné
  • biele biele biele
  • orech orech orech
  • palisander palisander palisa...

649 €

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Manželská posteľ je vysoká. Lôžko postele nie je tesne nad zemou. Výrobca zhotovil manželskú posteľ z bukového masívu. Drevo sa morí vo viacerých odtieňoch - orech, dub, jelša, palisander, prírodné alebo biele morenie. Posteľ sa vyrába v rozmeroch - 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200 cm. Posteľ sa dodáva bez matracu a nemá ani úložný priestor. Súčasťou postele je laťkový rošt STELLA vyrobený z tenkých latiek. Laťky na rošte majú hrúbku 2 cm. Bočné dosky postele majú hrúbku 2,5 cm. Hrúbka horizontálnych dosiek je 2,5 cm. Celková dĺžka postele je 217 cm. Šírka postele je o 5,5 cm väčšia ako základný rozmer postele. Zadné čelo je vysoké 85 cm. Predné čelo má výšku je 38 cm.

Vlastnosti

Materiál masív
Výška 38 cm
Typ dreva buk
Vhodná miestnosť spálňa
Typ nábytku manželská posteľ
Štýl nábytku moderný
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Manželská posteľ je zhotovená z masívneho dreva. Tento materiál zaručuje dlhú životnosť nábytku a zdravotnú nezávadnosť. Posteľ má jednoduchý dizajn, ktorý sa hodí do moderných i tradičných priestorov.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Drevený nábytok sa ošetruje od prachu najlepšie vysávaním, pomocou metličkového nadstavca, prípadne mäkkou kefkou. Iné znečistenie sa najlepšie odstráni pomocou navlhčenej utierky v roztoku voda a saponát. Na čistenie nábytku sa v žiadnom prípade nepoužívajú agresívne chemické prostriedky.
Spôsob dodania demont
Celková dĺžka postele 217 cm
Úložný priestor nie
Obsahuje rošt áno
Obsahuje matrac nie
Výška zadného čela 85 cm
Celková šírka postele šírka matraca + 5,5 cm

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Vyššia posteľ z bukového dreva do spálne

Vyššia posteľ z bukového dreva do spálne

Vyššia buková manželská posteľ ARHUS s dĺžkou 200 cm