Presklená dvojdverová skrinka Chamonix

CHAMONIX 80 GS 72 2F

Doručenie: 1-4 týždne

Kuchynská presklená dvojdverová skrinka z kuchynskej zostavy Chamonix

Viac detailov

77 €

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Skrinka do kuchyne patrí do zostavy Chamonix. Skrinka Chamonix obsahuje praktický úložný priestor, ktorý je chránený dvomi dvierkami. Dvierka sú presklené. V skrinke sa nachádzajú dve police. Výška skrinky je 71,5 cm. Šírka skrinky je 80 cm. Hĺbka je 31 cm. Na skrinke sú úchytky, ktoré majú podlhovastý tvar. Výrobca vyrobil skrinku Chamonix z drevotriesky, ktorá je laminovaná. Tento materiál je pevný a ľahký zároveň. Vyrába sa plošným lisovaním dosiek. Na povrchu sa nachádza lamino fólia, ktorá obsahuje jemnú štruktúru a dekor. Farba skrinky je chamonix/legno tmavé.

Vlastnosti

Hĺbka 31 cm
Materiál laminovaná drevotrieska
Šírka 80 cm
Výška 71,5 cm
Vhodná miestnosť kuchyňa
Typ nábytku kuchynská skrinka
Úchytky plastové
Štýl nábytku moderný
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Kuchynská skrinka patrí do horného radu. Je vyrobená z laminovanej drevotriesky. Kuchynská skrinka má jednoduché farebné prevedenie, ktoré zapadne do moderných i tradičných priestorov.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Laminovaná drevotrieska sa jednoducho udržiava v čistote vlhkou handričkou. Pri väčšom znečistení je potrebné použiť bežné čistiace prostriedky. Tento materiál si nevyžaduje špeciálne ošetrovanie.
Spôsob dodania demont
Tvar úchytiek podlhovastý
Farba chamonix/legno tmavé

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Presklená dvojdverová skrinka Chamonix

Presklená dvojdverová skrinka Chamonix

Kuchynská presklená dvojdverová skrinka z kuchynskej zostavy Chamonix