Užšia potravinová skriňa Chamonix

CHAMONIX 40 DK 210 2F

Doručenie: 1-4 týždne

Potravinová skriňa užších rozmerov z kuchynskej zostavy Chamonix

Viac detailov

117 €

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Skriňu je možné kombinovať s ďalšími skrinkami zo zostavy Chamonix. Skrinka obsahuje praktický úložný priestor, ktorý je chránený dvomi dvierkami. Je možné ich využiť na odkladanie potravín. Obsahuje praktické police. Na oboch dvierkach sú úchytky, ktoré majú podlhovastý tvar. Úchytky sú plastové. Výrobca vyrobil potravinovú skriňu z laminovanej drevotriesky. Tento materiál je pevný a ľahký zároveň. Vyrába sa plošným lisovaním dosiek. Na povrchu sa nachádza lamino fólia, ktorá obsahuje jemnú štruktúru a dekor. Potravinová skriňa Chamonix má farbu chamonix/legno tmavé. Potravinová skriňa je užšia. Jej šírka je 40 cm. Výška skrini na potraviny je 210 cm.

Vlastnosti

Hĺbka 57 cm
Materiál laminovaná drevotrieska
Šírka 40 cm
Výška 210 cm
Vhodná miestnosť kuchyňa
Typ nábytku kuchynská skrinka
Úchytky plastové
Štýl nábytku moderný
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Kuchynská skriňa je vhodná na odkladanie potravín. Je vyrobená z laminovanej drevotriesky a je možné ju kombinovať s ďalšímí kuchynskými skrinkami. Obsahuje ABS hrany a PVC úchytky.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Laminovaná drevotrieska sa jednoducho udržiava v čistote vlhkou handričkou. Pri väčšom znečistení je potrebné použiť bežné čistiace prostriedky. Tento materiál si nevyžaduje špeciálne ošetrovanie.
Spôsob dodania demont
Tvar úchytiek podlhovastý
Farba chamonix/legno tmavé

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Užšia potravinová skriňa Chamonix

Užšia potravinová skriňa Chamonix

Potravinová skriňa užších rozmerov z kuchynskej zostavy Chamonix

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...