Regál z borovice RG121 Zväčšiť

Regál z borovice RG121

Doručenie: 4-6 týždňov

Drevený regál z masívneho dreva so šiestimi poličkami.

Viac detailov

Vyberte si variantu

  • DUB DUB DUB
  • SIVÁ SIVÁ SIVÁ
  • ORECH ORECH ORECH
  • SUROVÉ NELAKOVANÉ SUROVÉ NELAKOVANÉ SUROVÉ...
  • JELŠA JELŠA JELŠA
  • PRÍRODNE LAKOVANÉ PRÍRODNE LAKOVANÉ PRÍROD...

128 €

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Regál je zhotovený z prírodnej borovice a je natretý ochranným lakom kvôli ochrane nábytku. Lak má aj estetickú funkciu - zvýrazňuje štruktúru dreva. Tento regál môžete umiestniť naozaj kdekoľvek. Hodí sa na uloženie kníh, dekorácií alebo iných predmetov. Môže byť vhodným pomocníkov v obývačke, detskej izbe či v domácej pracovni. Je tvorený šiestimi policami a stojí na malých drevených nohách. Tak sa predchádza poškodeniu spodnej časti regálu. Nábytok Vám môžeme namoriť vo farbách šedá, jelša, orech a dub. Dodáva sa aj bez farebného morenia dreva v surovom stave alebo lakované. Vtedy má prirodzený borovicový odtieň. Regál má výšku 200 cm, hĺbku 30 cm a na šírku sa vyrába v týchto rozmeroch - 40, 50, 60, 70, 80 cm.

Vlastnosti

Hĺbka 30 cm
Materiál masív
Šírka 40 / 50 / 60 / 70 / 80 cm
Výška 200 cm
Typ dreva borovica
Vhodná miestnosť obývacia izba
Typ nábytku regál
Štýl nábytku masív
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Regál je zhotovený z masívneho dreva. Tento materiál je veľmi pevný, zdravotne nezávadný a jednoducho sa udržiava v čistote. Povrch je ošetrený lakom, ktorý plní ochrannú i estetickú funkciu.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Drevený nábytok sa ošetruje od prachu najlepšie vysávaním, pomocou metličkového nadstavca, prípadne mäkkou kefkou. Iné znečistenie sa najlepšie odstráni pomocou navlhčenej utierky v roztoku voda a saponát. Na čistenie nábytku sa v žiadnom prípade nepoužívajú agresívne chemické prostriedky.
Spôsob dodania demont
Povrchová úprava lakovanie
Počet políc 6

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Regál z borovice RG121

Regál z borovice RG121

Drevený regál z masívneho dreva so šiestimi poličkami.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...